O inspiracjach dla marketingu
Blog > Komentarze do wpisu
Tegoroczne Golden Drum

 

Kryzys dał się we znaki całej Europie. Na festiwalu jest zdecydowanie mniej gości niż w ubiegłych latach. Nie znaczy to wcale, że było mało zgłoszeń. Prace były ciekawe a zwicięzcy i finaliści zaprezetowali bardzo ciekawe kampanie. Niestety nie obeszło się też bez fake'ów. Jest część prac przygotowana tylko na konkurs i nie ma odzwieciedlenia w rzeczywistych kampaniach. Niemniej jetseśmy zadowoleni z wyników Golden Drum. Zapraszam do Brief Cafe na krótki wywiad z laureatem Silver Drum w kategorii PR.

Niebawem zamieścimy też krótki film z Polskiej imprezy narodowej i relację z całego festivalu. Staramy się relacjonować sprawnie, żebyście byli na bieżąco.

 

piątek, 09 października 2009, brief.live

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Barbara Orszulka, *.wroclaw.vectranet.pl
2011/10/11 14:14:36
Witam,

Rusza czwarta edycja konkursu Najlepszy polski blog firmowy roku 2011. Celem konkursu jest wartościowe wykorzystywanie social media. Biorą w nim udział m.in. takie firmy jak mbank, play czy cropp. Udział w konkursie jest bezpłatny. Jak co roku, przewidujemy seminarium z wręczeniem nagród oraz możliwością podzielenia się doświadczeniem.
Wystarczy zgłosić blog firmowy w komentarzach do wpisu blogifirmowe.wordpress.com/2011/09/26/4th-edition-zgloszenia-do-konkursu-najlepszy-polski-blog-firmowy-roku-2011/. Zapraszam do udziału!

Pozdrawiam,
Barbara Orszulka
-
Gość: mimizun, *.artikel10.org
2018/08/20 07:04:37


1-8-17-803
Brief