O inspiracjach dla marketingu
czwartek, 22 listopada 2007
Kolejny minus
Wczoraj pisaliśmy o tym, że Vodafone pozwał T-Mobile, a sąd uznając ich uzasadnienie zagroził wstrzymaniem sprzedaży iPhone'a przez sieć T-Mobile. Dzisiaj Apple i niemiecki operator zgodziły się na wolną sprzedaż iPhona bez simlocka za 999 Euro czyli o 600 Euro więcej niż w ofercie powiązanej z T-Mobile. Kolejny minus dla Apple i T-Mobile.
11:28, brief.live , Szorty
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 września 2007
Z archiwum
W galerii znajdziecie to co udało mi się wyszperać w moim archiwum.
15:30, brief.live , Szorty
Link Dodaj komentarz »
Młody milioner
Student informatyki Maciej Popowicz sprzedał niemieckiemu funduszowi venture capital European Founders 20 proc. udziałów w wartym ok. 15 mln złotych portalu społecznościowym Nasza-klasa.pl. Tym samym został jednym z najmłodszych polskich milionerów. Wartość transakcji jest utajniona, jednak szacuje się, że kwota sięga kilku milionów złotych.
12:18, brief.live , Szorty
Link Komentarze (1) »
środa, 29 sierpnia 2007
Simlock iPhone'a złamany
17-latek George Hotz złamał simlock iPhone'a. Wypuszczony na rynek w lipcu iPhone dostępny był tylko w sieci AT&T. No ale Hotz miał T-Mobile, więc dłubał lutownicą i paluszkami przez 500 godzin, aż go w końcu mu się udało. Jak sam opisuje przebieg swojej pracy "This was a good use of a summer," mówi w wywiadzie dla CNBC i dodaje "I became obsessed with unlocking this thing." Następnie telefon wystawił na eBay. I jak podkreśla "It was fun." :)
14:40, brief.live , Szorty
Link Komentarze (2) »
piątek, 17 sierpnia 2007
Statdion
W galerii pojawiły się nowe zdjęcia z ostatnich dni stadionu. W najbliższym numerze Brief znajdziecie reportaż o marketingu stadionowym. Polecamy:)
10:50, brief.live , Szorty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 sierpnia 2007
Powstanie pierwszy stadion na Euro 2012
Powstanie pierwszy stadion na Euro 2012. Na razie w tylko w Second Life:) Za budowę zabrała się agencja FF Creation. Postęp prac nad wirtualnym stadionem można śledzić na specjalnie w tym celu stworzonym blogu www.eurofun2012.pl. Agencja planuje też uruchomienie jego angielskiej i ukraińskiej wersji, by w procesie twórczym mogli uczestniczyć współgospodarze Euro 2012 oraz wszyscy fani i użytkownicy Second Life na świecie.
15:15, brief.live , Szorty
Link Komentarze (6) »
piątek, 18 maja 2007
Nowa galeria
W galerii możecie zobaczyć nowe grafiki, pisanki, mazanki, na które natknąłem się ostatnio wchodząc tu i tam. Materiały pochodzą m.in. ze stron: http://mcstrick.livejournal.com/994747.html http://www.designchapel.com/ http://www.shinybinary.com/ http://bestwebgallery.com/ http://www.hypnoteis.nl/
15:10, brief.live , Szorty
Link Komentarze (15) »
piątek, 11 maja 2007
You Tube komercyjnie
You Tube zacznie płacić użytkownikom za nadsyłane przez nich treści. Ale tylko tym, których sam wybierze. Na początku będą to m.in renetto i lonelygirl15. Użytkownicy będą mieli udział w zyskach z reklam, które pojawią sie w sąsiedztwie ich treści.
11:45, brief.live , Szorty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 marca 2007
Piekiełko ma się dobrze
Miało być inaczej a wyszło jak zwykle. Zamieszanie związane z wyborem projektu Muzeum Sztuki Nowoczesnej to kolejny dramat w swojskim wydaniu. Relacja z kolejnych zwrotów akcji na art.blox.pl. Po prostu nowoczesność starą gębą:( Można mieć dosyć...
16:28, brief.live , Szorty
Link Dodaj komentarz »
środa, 31 stycznia 2007
Wyceniono życie
Teoretycznie jest tak, że coś jest tyle warte ile ktoś jest gotów zapłacić. Ile warte jest życie człowieka? Do tej pory nikt nie był w stanie podać wartości. Czasem warte jest miliardy, czasem mniej niż dolara, czasem bezcenne, innym razem traktowane jako coś bez żadnej wartości. Nicael Holt wystawił swoje życie na eBay i ktoś zapłacił mu za nie 7,500 dolarów australijskich (niecałe 6,000 USD). Holt jest studentem filozofii, który w wolnych chwilach serfuje, unikając delfinów, których się boi i zastanawia się czemu statki nie toną skoro są z metalu. Jak sam tłumaczy jego decyzja była wynikiem znudzenia i kontestacji otaczającej go rzeczywistości.
16:02, brief.live , Szorty
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Brief